تیر ۲۶, ۱۴۰۳

آنچه مردان باید در مورد پریودی زنان بدانند

در قسمت اول کلیاتی پیرامون دوران پریودی در مردان و زنان آموختیم. در این قسمت توصیه هایی برای مردان داریم تا آگاهی مردان از پریود زنان را افزایش دهیم و مردان در این دوران در زنان بهتر درک کنند. البته لازم است زنان نیز دوران پریودی را با صبوری، احساس خوشنودی از سلامت و آمادگی در مورد برخی از تغییرات فیزیکی و اخلاقی سپری کنند.
اگر به عنوان یک زن احساس می کنید که در دوران پریودی یا حتی پیش از شروع آن از علایم سندرم پیش از قاعدگی یا اختلال ناخوشی پیش از قاعدگی رنج می برید حتما برای آن به دنبال راهکار بگردید و خودتان را در این شرایط نگه ندارید. میتوانید با روانشناس مشورت کنید، ورزش های سبک انجام دهید، به کارهایی بپردازید که به آنها علاقه دارید و … امیدواریم به عنوان یک زن که در چرخه سلامتی فیزیکی قرار دارید شما هم بتوانید به خودتان و اطرافیانتان کمک کنید که با آرامش این دوران را سپری کنید.
اما مردان هم می توانند با راهکارهایی برای آگاهی مردان از پریود زنان، که برخی از آنها را در این ویدیوی کوتاه توضیح دادیم زنان را یاری کنند…هدف ما این است که به شما یادآوری کنیم از چرخه زیستی خود احساس خوشنودی کنید چرا که همه این علامت گواه سلامت شماست…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *