مرداد ۲, ۱۴۰۳
بانوی نایب قهرمان اسنوکر

 محدودیت‌های هر روزه ورزش بانوان

بانوی نایب قهرمان اسنوکر کشور گفت: در حال حاضر برای اصفهان فقط دو باشگاه است که بانوان می‌توانند در ساعات مشخص و محدودیت تمرین و بازی کنند. واقعا دو باشگاه کم و سخت است و زمان تمرین کردن برای ما که بازیکن ملی پوش هستیم، خوب نیست.

ارمغان حسنی، ملی‌پوش اسنوکر  با بیان اینکه هرسال مسابقات کشوری رنکینگ اسنوکر برگزار می‌شود و امسال این مسابقات به میزبانی شیراز بود، اظهار کرد: باشگاه و مربی مخصوصا برای رنکینگ اسنوکر باید تامین باشد. الان با شرایطی که در جامعه مواجه هستیم، هزینه‌ها بسیار سنگین است و از لحاظ مالی باید اسپانسرها حمایت کنند، مخصوصا بازیکنان بانوانی که به مسابقات اعزام می‌شوند.

وی افزود: نفرات برتر طبق امتیاز طبقه‌بندی می‌شوند، اما کیفیت مسابقات بسیار خوب بود و باشگاهی که میزبان مسابقات رنکینگ اسنوکر را داشت از لحاظ امکانات و پذیرایی فوق‌العاده بود. بازیکنان که با تمرین، پیشرفت خیلی خوبی داشتند.

این اسنوکرباز با اشاره به اینکه در حال حاضر برای اصفهان فقط دو باشگاه است که بانوان می‌توانند در ساعات مشخص و با محدودیت تمرین و بازی کنند، تصریح کرد: واقعا دو باشگاه کم و سخت است و تایم تمرین کردن برای ما که بازیکن ملی پوش هستیم، خوب نیست. ساعت ورود برای باشگاه‌ها محدود است، اگر باشگاه‌های بیشتر مخصوص بانوان باشد آن‌ها می‌توانند تایم خود را هر ساعت که بخواهند هماهنگ کنند.

نایب قهرمان رنکینگ اسنوکر ادامه داد: هنوز این رشته ورزشی در جای خود قرار نگرفته است، ولی می‌تواند پیشرفت خوبی برای بانوان باشد. من امیدوارم در سال‌های پیش رو این اتفاق بیافتد که بانوان بتوانند در رشته رنکینگ اسنوکر فعالیت داشته باشند.

حسنی تاکیدکرد: این رشته ورزشی از اصفهان فقط دو نفر هستند، ولی از شهرهای دیگر حداقل چهار نفر بازیکن به مسابقات اعزام می‌شوند.

او با اشاره به اینکه حدود سه ماه دیگر مسابقات قهرمان کشوری در پیش رو داریم، ولی هنوز مشخص نیست که در کدام استان مسابقات رنکینگ اسنوکر برگزار شود، اضافه کرد: مسابقات جهانی قطر است، ولی من به علت مشکلات شخصی خود نمی‌توانم برای این مسابقات اعزام شوم، اما احتمال دارد در سال جدید مسابقات جهانی دیگری نیز داشته باشیم که امیدوارم بتوانم خود را آماده کنم.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *