مرداد ۳, ۱۴۰۳
تیم فوتبال زنان استرالیا

مستحکم ترین تیم فوتبال جهان را بشناسید

از مجموع پنج دیداری که تیم فوتبال زنان استرالیا تاکنون در جام جهانی ۲۰۲۳ داشته است، این تیم چهار کلین‌شیت را ثبت کرده است!

 تیم ملی زنان استرالیا درحالی ظهر چهارشنبه برای انجام دیدار نیمه نهایی جام جهاین زنان برابر انگلیس قرار خواهد گرفت که تا اینجای رقابت‌ها از خود آمار ویژه‌ای را به ثبت رسانده‌اند.

نهمین دوره از جام جهانی زنان درحال حاضر به میزبانی مشترک استرالیا و نیوزلند درحال برگزاری است و این رقابت‌ها از فردا در مرحله نیمه نهایی ادامه پیدا خواهد کرد. استرالیا، سوئد، انگلیس و اسپانیا چهار تیم حاضر در نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۲۳ هستند که هیچکدام از آن‌ها نیز در طول هشت دوره گذشته موفق به فتح این جام نشده‌اند.

تیم فوتبال زنان استرالیا

استرالیا که به عنوان میزبان در این مسابقات حاضر است، آمار ویژه‌ای را از حیث بسته نگه داشتن دروازه تیم خود به ثبت رسانده است که در نوع خودش جالب توجه است. شاگردان تونی گوستاوسون در طول پنج بازی گذشته، چهار بار موفق به انجام کلین‌شیت شده‌اند و در هر چهار مسابقه هم پیروز از زمین خارج شده‌اند. کانادا و ایرلند تیم‌های ناموفق برابر استرالیا در دور گروهی بودند که نتوانستند دروازه این تیم را باز کنند و در مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی نیز، دانمارک و فرانسه برابر این تیم ناکام بودند.

تیم فوتبال زنان استرالیا

درواقع نیجریه تنها تیمی بوده است که تا اینجای رقابت‌ها موفق به گشودن دروازه ماکنزی آرنولد، دروازه‌بان باتجربه استرالیا، در این جام شده است.

تیم فوتبال زنان استرالیا

منبع: ورزش سه

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *