مرداد ۳, ۱۴۰۳
ستاد انتخابات هرمزگان

۶۶۳زن در انتخابات روستای هرمز گان نام نویسی کردند

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: ۸ هزار و ۲۳۲ داوطلب برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی روستا در هرمزگان نام نویسی کردند.

به گزارش برقع نیوز به نقل از ایسنا علی رئوفی صبح امروز(۲۴ فروردین ماه) با اعلام این خبر افزود: با پایان یافتن زمان ثبت نام از داوطلبان برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری در هرمزگان، ۸ هزار و ۲۳۲ نفر برای حضور در این انتخابات ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه از این شمار ۷ هزار و ۵۶۹ نفر مرد و مابقی زن هستند، اظهار کرد: بیشترین نام‌نویسی در شهرستان‌های بندرعباس، میناب و بندرلنگه بوده و شمار نامزدهای ثبت نامی در انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر استان در مقایسه با دوره گذشته سه درصد بیشتر است.

رئوفی تصریح کرد: ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان عنوان کرد: نامزدها برای کسب کرسی ۶۷۵ روستا در شرق استان،۳۹۰ روستا در حوزه مرکز استان و ۲۶۳ روستا در غرب استان رقابت می‌کنند و در نهایت ۴ هزار و ۲۱۸ نفر به عنوان اعضای شورای اسلامی روستاها و عشایر هرمزگان انتخاب می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *