مرداد ۲, ۱۴۰۳
فاطمه جراره

“فاطمه جراره” سکاندار صندلی ریاست شورای شهر بندرعباس شد

امین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با دستور انتخاب اعضای هیات ریسه سال دوم ششمین دوره این پارلمان محلی تشکیل شد.

فاطمه جراره، رئیس سال نخست ششمین دوره شورای اسلامی شهر بندرعباس، در ابتدای این جلسه، گفت: از هیات رئیسه سال نخست تقدیر و تشکر می کنم که به واقع در طول یکسال گذشته همراهی لازم را انجام دادند تا موضوعات مختلف را بررسی و پیگیری کنیم.

وی با بیان اینکه در سال نسخت موضوعات مهمی را پشت سر گذاشتیم که بدون همکاری تک تک اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس محقق نمی شد، اظهار کرد: اگر صحبتی کرده ام که سبب رنجش دوست عزیزی شده از همین تریبون طلب حلالیت می کنم تا بتوانیم منافع شهروندان را با همدلی و وحدت برطرف کنیم.

جراره با اشاره به اینکه سال دوم ویژه تر خواهد بود زیرا بودجه ای که در نظر گرفته شده توسط خود اعضای شورای ششم تصویب شده و برای تحقق آن نیاز به پیگیری جدی داریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم در ادامه مسیر شورای اسلامی شهر بتواند در مسیر خدمت به مردم و احقاق حق عموم شهروندان از هیچ تلاشی فروگذاری نکند.

در این جلسه از بین خانم‌های “فاطمه جراره و فریده عامری” با ۷ رأی “فاطمه جراره” به عنوان رئیس شورای شهر بندرعباس انتخاب شد. همچنین از بین آقایان “یعقوب دبیری نژاد” و “حسن سالاری”، با ۷ رأی “حسن سالاری” به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس انتخاب شد.

جراره پس از برگزاری انتخابات، افزود: از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس تشکر می کنم و با هماهنگی و همدلی اعضای شورای شهر امیدوارم بهترین تصمیمات را برای شهروندان بگیریم.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *