مرداد ۳, ۱۴۰۳
لیگ هندبال بانوان

لیگ هندبال بانوان؛ صعود فولاد هرمزگان به جمع چهار تیم برتر

دیدارهای هفته یازدهم لیگ هندبال بانوان با صعود فولاد هرمزگان به جمع چهار تیم برتر پایان یافت.

به گزارش برقع به نقل از ایرنا، در حساس‌ترین دیدار این هفته، تیم‌های دوم و سوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان پوچه دیاز در تیم فولاد مبارکه سپاهان با تساوی در عدد ۲۶ در ورزشگاه شهید میثمی اصفهان در برابر شاگردان خدیجه قانع در تیم شهید شاملی کازرون متوقف شدند.

در این دیدار که در نیمه نخست نیز با تساوی در عدد ۱۵ به پایان رسیده بود، در پایان نتیجه ۲۶بر ۲۶ بر روی تابلو امتیازات نقش بست تا پس از این فعل و انفعالات جایگاه‌های دو تیم در بالای جدول لیگ برتر دستخوش تغییرات نشود.

حضور ملی‌پوشان سابق و حال حاضر متعدد در ترکیب هر دو تیم باعث شده بود که این دیدار با کیفیت بالا موجبات خشنودی تماشاچیان را در ورزشگاه شهید عبداله میثمی اصفهان را فراهم کند.

تیم صدر جدولی سنگ آهن بافق با هدایت سیده مریم فخری در ورزشگاه امام علی(ع) آهنشهر برای شکست شاگردان فرزانه علیپور در شهرداری ماهان کار چندان مشکلی پیش رو نداشت. بافقی‌ها که در صدر جدول جا خوش کرده‌اند، در این دیدار آسان و خانگی با نتیجه ۳۵بر ۱۳ نماینده کرمان را بدرقه کردند.

تیم هندبال شیشه قزوین با هدایت ناهید رضایی در ورزشگاه خانگی غذیر و درشهر ملایر موفق شدند با نتیجه ۳۰بر ۲۵ تیم میزبان را شکست دهند تا نماینده استان همدان کماکان در کنار شهرداری ماهان در انتهای جدول قرار گیرد.

در دیگر جدال حساس این هفته دو تیم فولاد هرمزگان و شهیدچمران لارستان به مضاف هم رفتند که تیم فولاد هرمزگان با هدایت فاطمه محمدخانی با شکست یکی از دو نماینده استان فارس در لیگ برتر بانوان، جایگاه چهارم را از این تیم ربود.

نماینده هرمزگان توانست در این دیار ضمن انتقام شکست دور رفت، در این دیار با نتیجه ۲۶بر ۳۲ را از پیش رو بر دارد. پس از این دیدار حالا بندری‌ها خود را در بین چهار تیم لیگ برتر بانوان می بینند.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *