مرداد ۲, ۱۴۰۳
مسمومیت دانش آموزان بندرعباسی

مسمومیت به دانش‌آموزان یک مدرسه در بندرعباس رسید

مسمومیت دانش آموزان بندرعباسی: ۱۱ دانش آموز مدرسه دخترانه در بندرعباس بدلیل آنچه سختی در تنفس عنوان شده به بیمارستان منتقل شده اند. هیچ منبعی تا کنون به صورت رسمی نام مدرسه را اعلام نکرده است اما شرایط و حال عمومی دانش آموزان خوب عنوان شده است.

به گزارش برقع به نقل از صبح ساحل، صبح امروز از به یک مدرسه محله ۶۰۰ دستگاه در بندرعباس گزارشی از بروز نفس تنگی شماری از دانش آموزان به مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس اعلام شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این زمینه به خبرنگاران در بندرعباس گفت: عوامل اورژانس بلافاصله با مراجعه به مدرسه در محله ۶۰۰ دستگاه در بندرعباس، اقدام به بررسی و امداد رسانی به دانش آموزانی کردند که عمدتا دچار ترس شده بودند ولی با این حال ۱۱ نفر از آنان با گلایه از تنگی تنفسی به بیمارستان های شهید محمدی و خلیج فارس منتقل شده اند.

دکتر فاطمه نوروزیان عنوان کرد: ۹ نفر از دانش آموزان نیز در محل با ارائه خدمات بصورت سرپایی به حالت عادی بازگشته اند.

به گفته وی، عوامل درمانی در بیمارستان بیشتر ترس و شوک را دلیل اضطراب و نگرانی شدید دانش آموزان عنوان می کنند و افراد منتقل شده به بیمارستان دچار کمبود اکسیژن در خون نیستند و سطح اکسیژن خون آنها وضعیتی طبیعی دارد و حال عمومی آنها نیز خوب است.

تکمیلی: طبق آخرین اخبار تعداد دانش اموزان مسموم شده در بندرعباس به ۳۹ نفر رسیده است.

منبع: صبح ساحل 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *