تیر ۲۶, ۱۴۰۳
هنرهای رزمی هرمزگان

تیم بندرعباس قهرمان منتخب مسابقه کونگ فو بانوان هرمزگان شد

سرپرست دبیری هیات کونگ فو و هنرهای رزمی هرمزگان گفت: مسابقه های کونگ فو قهرمانی بانوان هرمزگان که با حضور سه تیم از شهرستان‌های بندرعباس، بستک و رودان و با شرکت هشت فایتر در وزن های مختلف در این استان برگزار شد و در پایان با قهرمانی تیم بندرعباس پایان یافت.

به گزارش برقع به نقل از ایرنا، مسابقه های کونگ فو قهرمانی استان هرمزگان در بخش بانوان و در رده سنی بزرگسال جهت انتخاب تیم منتخب استان برای اعزام به مسابقه های قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در وزن منفی ۴۸، منفی ۵۴، منفی ۵۸ و منفی ۶۶ اعلام شده از سوی فدراسیون، در سالن اختصاصی خانه ووشو بندرعباس برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه تیم های بندرعباس، بستک و رودان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند، افزود: در این مسابقه اعضای تیم منتخب مشخص و تیم به مربیگری سهیلا صبوری و سرپرستی سمانه نجفی در شهریورماه امسال به مسابقه های انتخابی تیم ملی در مشهد مقدس اعزام خواهد شد.

وی بیان داشت: در وزن منفی ۴۸ «سما کهنسال» از بندرعباس و «خدیجه پایندان» از بستک به ترییب اول و دوم، در وزن منفی ۵۴ هم «مریم محمدحسنی» از بندرعباس اول، «فاطمه سراجی» از بستک دوم و «فاطمه سرتکی» از بندرعباس سوم شدند.

سرپرست دبیری هیات کونگ فو و هنرهای رزمی هرمزگان اظهارداشت: همچنین در وزن منفی ۵۸ «فاطمه بازماندگان» از بندرعباس عنوان نخست را کسب کرد و در وزن منفی ۶۶ «نگار رحمانی» از بندرعباس اول و «مرضیه رونما» از رودان مقام دوم را به دست آوردند.

داوران این دوره از رقابت‌ها برعهده زینت حقیقی زاده، فرشته سرتکی، ستاره مسافری، سهیلا صبوری و سمانه نجفی بوده و پزشکیار نیز کلثوم روانکار عهده دار بود.

در پایان از نفرهای برتر کونگ فو بانوان هرمزگان با اهدا حکم و مدال تقدیر شد.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *