مرداد ۲, ۱۴۰۳
مسابقات کاراته دختران بندرلنگه

رقابت ۲۲۰ کاراته‌کای دختر در بندرلنگه

در مسابقات کاراته دختران بندرلنگه بیش از ۲۲۰ کاراته کار دختر به مناسبت روز جوان با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش برقع به نقل از صبح ساحل، مهدی صابری رئیس هیات کاراته شهرستان بندرلنگه از برگزاری مسابقات کاراته در بخش دختران به مناسبت روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع) خبر داد.

وی به حضور پرشور بیش از ۲۲۰ کاراته کای دختر در این مسابقات اشاره نمود و تصریح کرد: سه تیم فجر ، بسیج بندرلنگه و مروارید بندرکنگ در آخرین مسابقه برگزار شده سال ۱۴۰۱ هیات کاراته شهرستان در سه رده کیهون ،کاتا و کومیته به رقابت پرداختند که در مجموع تیمی تیم فجر بندرلنگه به مربیگری فریده مضیئی مقام اول، تیم مروارید بندرکنگ به مربیگری سمیه تکمار مقام دوم و تیم بسیج بندرلنگه به مربیگری مهرنوش کریمی زاده مقام سوم را کسب نمود.

عناوین برتر در رده کیهون کمربند رنگی در هر گروه

در مسابقات کاراته دختران بندرلنگه در رده‌ی کیهون رنگی هفده تیم باهم رقابت کردند که نفرات برتر هر گروه به ترتیب زیر میباشد :
یک: زهرار چهارادکان، هلن کهن، ریحان ملاح کنگی و حلما قنبری
دو: الیسا انداز، سوگند عزیزالهی، مریم سهرابی و بهار برکات
سه: فاطمه مصلحی، فاطیما قدرت نژاد، امیره جهانبین
چهارم: نیایش گرگندی پور، آندیا مینایی، فرح هاشمی فر و فائزه زارع
پنجم: فاطمه درویشی، مهرسا شامخی ، سیده دینا هاشمی و محیا شیرپور
ششم: معصومه تاج الدینی ، نازلی زارعی ، ساغر تاجیک و ریحان خاوند
هفتم: آنیتا هاشم زاده، نورا بحری، هیام حمیرانی و سارا ابوالقاسمی
هشتم: هلن زارعی، نیکا نیک لقا، فریما قائدی و سما رفسنجانی
نهم: هدی قهوه ، کوثر زعیمی، مطهره کارگران و اسرا انصاری
دهم: خلود مهدوی، یاسمن اسماعیلی، ساره تلاج
یازدهم: عسل حیدری، معصومه رودباری، مریم محمودی و هدیه زهرا غلامی لنگه
دوازدهم: نیایش سعیدی مهر، فاطمه رونما، بهار کریمی لنگه و دنیا سرکوه نشین
سیزدهم: فاطمه غلامی ، آیدا شیرپور ، پارمیدا باقری لنگه و صفورا بلالی پوربندری
چهاردهم: مهشید سپاهی، فاطمه زهرا دادور، منا عباس نژاد و زهرا قنبر زادگان
پانزدهم: مطهره نعمتی، لیلا رئیسی، نیایش خوش اقبال و اسرا علیخواه
شانزدهم: مهلا سادات بحرینی، سلما شاهی زاده، آرمینا اکبریان و ستایش دمی زاده
و در گروه هفدهم ریحانه کهنوی، شیفته حدادی و فاطمه شرفی پور عناوین برتر را به خودشان اختصاص دادند.

برترین‌ها در رده کاتا در هر گروه

در مسابقات کاراته دختران بندرلنگه در رده‌ی کاتا سیزده تیم باهم رقابت کردند که نفرات برتر هر گروه به ترتیب زیر میباشد :
گروه یک: فرح هاشمی فر، نازلی زارعی، مهتاب افتخاری
دوم: سیده دنیا هاشمی، هدی قهوه، امیره جهانبین و کوثر زعیمی
سوم: فائزه زارع، آیدا صالحی جنتی، اسرا انصاری و مطهره کارگران
چهارم: آندیا مینایی، فاطمه رونما، یاسمن اسماعیلی و مریم محمودی
پنجم: نیایش سعیدی مهر، فاطمه غلامی، دنیا عچرشی و صفورا بلالی بندری
ششم: سلما شاهی زاده، زهرا ملایی، سوگند عزیزالهی
هفتم: سدنا کروکی، آیدا شیرپور و محیا شیرپور
هشتم: اسرا علیخواه، ثنا مرادی پورفرد، سدنا حقیقی فرد و مهنا فروزنده
نهم: فاطمه زهرا خانه زر، مهدیه حسین پور، نیایش خوش اقبال و ستایش دمی زاده
دهم: آیناز نیکخواه، فاطمه زهرا دادور، هدیه زهرا رشیدی و زهرا قنبرزاده
یازدهم: یسنا ادیبی نیا، پریا ملوئی زاده و حنانه ملایی و ریحانه کهنوی
دوازدهم: شیفته حدادی، زینب اسماعیلی ، راحیل یوسفی نیک و انیس دارایی و در گروه سیزدهم، فاطمه شهابی، فهیمه ملاح کنگی و معصومه رودباری و فاطمه شرفی پور در مکان های برتر ایستادند.

بهترین‌ها در رده کومیته در هر گروه

در مسابقات کاراته دختران بندرلنگه در رده‌ی کومیته بیست تیم باهم رقابت کردند که نفرات برتر هر گروه به ترتیب زیر میباشد :
در گروه یک فاطمه زمانی، زهرا چهارادکان، آسنا دهقانی و فاطمه زهرا عابدپور
دوم: سدنا کروکی، ریحان ملاح کنگی، هلن زارعی و حلما قنبری
سوم: نیکا نیک لقا، سیده دینا هاشمی، سوگند عزیزالهی و اسرا انصاری
چهارم: مهرسا شامخی، سما رفسنجانی، فرح هاشمی فر و نازلی زارعی
پنجم: النا جمشیدی ، بیتا طاروتی، آرمینا اکبریان و فاطیما قدرت نژاد
ششم: محیا شیرپور، آیدا شیرپور، آنیتا هاشم زاده و حسنا حسین پور
هفتم: بهار کریمی، مهشید سپاهی، سدنا حقیقی فرد و دنیا عچرشی
هشتم: زهرا زمانی، مهنا فروزنده، فاطمه غلامی
نهم: نیایش سعیدی مهر، نادیا زارع شبتاری پور، صفورا بلالی پور و دینا سرکوه نشین
دهم: عسل حیدری، خلود مهدوی، در گروه
یازدهم: مائده دم شناس، مبینا تبسمی نژاد، آندیا زارعی و فاطمه ثنا دادور
دوازدهم: زینب اسماعیلی، حنانه ملایی،  زینب وفاداری و نازنین دم شناس
سیزدهم: مطهره نعمتی، نرگس عیدی هرمزی، سدنا احمدی برنطین
چهاردهم: اسرا علیخواه، لیلا رئیسی، غزل خشکاب
پانزدهم: مهنا عباس نژاد، آنا حاجبی، راحله محسن زاده
شانزدهم: راضیه ترکی ، سلما شاهی زاده، فاطمه زهرا خانه زر و آیسا نیکخواه
هفدهم: منا عباس نژاد، نیایش ابراهیم مظفری ، فاطمه دهقانی و ثنا مرادی پورفرد
هجدهم: مهلا پیروی، راحیل یوسفی نیک، انیس دارایی و یسنا ادیبی نیا
نوزدهم: ستاره احمدی برنطین، پریا ملویی زاده ، هلیا بهادر مظفری و در گروه بیستم مبینا پیروی، فهیمه ملاح کنگی، فاطمه شرفی پور و بهناز یوسف زهی عناوین برتر را کسب کردند.

منبع: صبح ساحل 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *