مرداد ۵, ۱۴۰۳
قایقران هرمزگانی

قایقران هرمزگانی مدال‌های رنگارنگ دریافت کرد

کیانا کمال زاده، قایقران هرمزگانی در مسابقات آب های آرام قهرمانی دانشجویان کشور و انتخابی تیم ملی بانوان خوش درخشید.

به گزارش برقع نیوز به نقل ازخبرآنلاین، مسابقات قایقرانی آب‌های آرام قهرمانی دانشجویان و انتخابی تیم ملی بانوان در دریاچه آزادی برگزار شد.

در این رقابت ها ورزشکارانی از دانشگاه‌های ، گیلان، آزاد تهران غرب، الزهرا، آزاد کرمانشاه، آزاد علوم پزشکی، رسام، شریعتی، پیام نور، آزاد تهران مرکزی و امام خمینی حضور داشتند و مسابقات در مسافت ۱۰۰۰، ۵۰۰ و ۲۰۰ متر برگزار شد.‌

در رقابت فینال کایاک یک نفره ۱۰۰۰ متر تانیا کارگرپور از دانشگاه گیلان، سما یاسمی از آزاد تهران غرب و کیانا کمال‌زاده قایقران هرمزگانی از دانشگاه الزهرا اول تا سوم شدند.

در مسابقه فینال کایاک یک نفره ۵۰۰ متر تانیا کارگرپور از دانشگاه گیلان اول شد. کیانا کمال‌زاده قایقران هرمزگانی از دانشگاه الزهرا دوم و سما یاسمی از دانشگاه آزاد تهران غرب مقام سوم را به دست آورد.

در رقابت فینال کایاک یک نفره ۲۰۰ متر کیانا کمال‌زاده از دانشگاه الزهرا عنوان نخست را کسب کرد. سما یاسمی از دانشگاه آزاد تهران غرب دوم شد و تانیا کارگرپور از دانشگاه گیلان در مکان سوم ایستاد.

در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی و امیرعباس لشگری مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.نفرات برتر جهت حضور در مسابقات جهانی لهستان که اواخر شهریور ما سال جاری برگزار می شود به تیم ملی دعوت خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *